obey-robots.txt
06 December 2016, 06:46
Navigatie
Ledenenquête
Tevreden met KPN?

Ja
Ledenenquête: Tevreden met KPN? Ja 36% [453 stemmen]
36% [453 stemmen]

Nee
Ledenenquête: Tevreden met KPN? Nee 64% [809 stemmen]
64% [809 stemmen]

Stemmen: 1263
U dient in te loggen om te stemmen.
Gestart: 18 apr 2007
Steun ons
Inloggen / Registreren
Gebruikersnaam

Wachtwoord


Nog geen lid?
Als geregistreerd lid kunt u reageren en alle extra functies gebruiken.
KPN Gebruikers Groep
Wachtwoord vergeten?
Verzoek nieuw wachtwoord.
Onderwerp bekijken
Nieuws van/over KPN. Post hier je nieuwtje betreffende KPN.
 Onderwerp afdrukken

Hackers KPN konden bij uw privégegevens

KaPteiN
Hackers KPN konden bij privégegevens
KPN heeft bevestigd dat in januari hackers toegang hebben gehad tot een server van het concern. Zij hebben daarbij klantgegevens kunnen inzien, maar het lijkt dat er geen gegevens zijn gekopieerd.

Op 20 januari ontdekte KPN dat iemand toegang had gekregen tot een server met verschillende gegevens, waaronder klantgegevens als naam en bankrekeningnummer. Een week later bleek dat de maatregelen tegen de hacker niet afdoende waren en hij nog steeds toegang had tot het systeem. KPN heeft daarop melding gedaan bij de autoriteiten en het systeem afgesloten.
KaPteiN

Alice, CaiWay, Glasvezel, Kabel, KPN, Online, Stipte, T-Mobile, Tele2, Telfort, UPC, VodaFone, XS4ALL, ZeeLandNet, Ziggo. Laatste berichten overzicht alle Gebruikers Forums.
 
wwwAndries
Ik krijg nu een e-mail van KPN of ik mijn wachtwoord wil wijzigen. Er staat een link in “Wijzig het wachtwoord van uw Customer Self Care”, klik je hier op dan kom ik op het domein http://kpn-klantzm.custhelp.com? De online versie komt uit op http://ebm.cheetahmail.com?

Geen KPN domeinen, gezien de gebeurtenissen van afgelopen tijd bij KPN, is dit niet echt een slimme zet. Hoe kan een ontvanger nagaan of dit geen phishing is!
 
KaPteiN
Dat lijkt me inderdaad niet pluis!!!!
Zie, http://whois.domaintools.com/cheetahmail.com

Registrant:
CheetahMail
29 Broadway, 6th floor
New York, NY 10006
US

Domain Name: CHEETAHMAIL.COM

Administrative Contact, Technical Contact:
Lindberg, Fred
CheetahMail Experian
29 Broadway, 6th floor
New York, NY 10006
US
(212) 863-4600 fax: (212) 863-4490

Record expires on 04-Jun-2021.
Record created on 05-Jun-1998.

Domain servers in listed order:

A.NS.CHEETAHMAIL.COM 65.125.54.133
B.NS.CHEETAHMAIL.COM 65.125.54.134
C.NS.CHEETAHMAIL.COM 216.15.189.57
D.NS.CHEETAHMAIL.COM 216.15.189.58
E.NS.CHEETAHMAIL.COM 207.251.96.133
F.NS.CHEETAHMAIL.COM 207.251.96.134

KaPteiN

Alice, CaiWay, Glasvezel, Kabel, KPN, Online, Stipte, T-Mobile, Tele2, Telfort, UPC, VodaFone, XS4ALL, ZeeLandNet, Ziggo. Laatste berichten overzicht alle Gebruikers Forums.
 
wwwAndries
Hierbij een voorbeeld van de mail van KPN.

De link "Wijzig het wachtwoord van uw Customer Self Care" gaat naar http://kpn-onlinediensten.com/a/*** en wordt doorgestuurd naar http://kpn-klantzm.custhelp.com/app/answers/detail/***
De link "bekijk deze mailing online" gaat naar http://kpn-onlinediensten.com/a/*** en wordt doorgestuurd naar http://ebm.cheetahmail.com/c/tag/***

De enige reactie van KPN op mijn mail van vanmorgen 8:31 u is:

Geachte heer, mevrouw,
Wij hebben een reactie van u ontvangen, bedankt hiervoor. Wij willen u graag van dienst zijn op een manier die het beste bij u past. Daarom vragen we u contact op te nemen via één van de onderstaande mogelijkheden.
1. Voor klantenservice kunt u terecht op de klantenservicepagina van KPN
2. U kunt ons telefonisch bereiken via een van de volgende gratis telefoonnummers:
06-1200 1200 voor servicevragen over mobiel bellen
0800-0105 voor verkoop & advies over mobiel bellen en mobiel internet
0800-0403 voor vragen over telefonie, internet of ICT diensten
3. U kunt ook terecht bij een van onze verkooppunten
4. Klik hier voor meer informatie over producten en diensten van KPN.
Met vriendelijke groet,

KPN Klantenservice


Je zou toch verwachten dat een mail naar support@kpn-onlinediensten.com over dit onderwerp de hoogste prioriteit zou krijgen??

wwwAndries voegde bij, bestand:

Registreer en/of log in voor toegang tot deze bijlage.

Gewijzigd door wwwAndries op 11 februari 2012, 13:21
 
Henk2304
Naar ik heb bgerepen zijn de gepubliceerde accountgegevens NIET van KPN afkomstig. De "echte" hackers zouden zelfs hebben laten weten zo absoluut niet te werk te gaan. Hoewel onze gegevens dus gehacked zijn, zijn die dus (nog?) niet op straat komen te liggen, zoals eerder werd gesuggereerd.
Natuurlijk is het wijs om regelmatig je wachtwoorden te veranderen maar moeten we dit nu ook direct massaal doen. Telkens als ik dat in het verleden gedaan heb stuurt KPN een papieren bevestiging per post met daarin het nieuwe wachtwoord gewoon genoemd. Vind ik trouwens ook al niet zo veilig. Als we nu massaal met z'n tweemiljoenen onze wachtwoorden gaan aanpassen en KPN iedereen een papieren bevestiging stuurt vraag ik me af hoeveel bossen daarvoor gekapt moeten gaan worden. Wat is wijsheid?
L8r, Henk
 
Spring naar forum:
 Nieuw onderwerp  Beantwoorden
Gebruik BBcode of HTML om naar; 'Hackers KPN konden bij uw privégegevens', te verwijzen!
BBcode:
HTML:
Goedemorgen bezoeker
Inloggen / Registreren
Gebruikersnaam

Wachtwoord



Nog geen lid?
Als geregistreerd lid kunt u reageren en alle extra functies gebruiken.

Wachtwoord vergeten?
Verzoek nieuw wachtwoord.
Laatst geziene leden
| eogcnlGhost06:09:58
| KaPteiN10:29:47
| jan1914:15:55
| xwardox15:31:06
| MacDaddy 1 dag
Shoutbox
U moet ingelogd zijn om een bericht te plaatsen.

25 november 2016, 20:54
Re mijn eerdere meldingen: ook bij het uploaden doen zich onderbrekingen voor... IPadress: 86.95.29.215

05 oktober 2016, 21:32
Probeer je site eens te pingen.

11 september 2016, 08:28
Hi Ik heb een experia box en een tv met alleen HDMI aansluitingen, vraag wat heb ik nodig om tv aan te sluiten? Heb denk ik een tv ontvanger nodig , kan ik ook ziggo op de experia box aansluiten?

28 juli 2016, 07:42
KPN heeft pas het abonnement met €2,50 verhoogt bij nog een verhoging zeg ik op

25 juni 2016, 12:34
portforwarding experiabox v10